تهران-جاده آبعلی-شهرک صنعتی خرمدشت سیاهنگ-خیابان گلایل6-خیابان تیگان-پلاک23
09143328641-02191018710

روغن دوقلو اتومبیل

 

 

اگر با تعمیرات و امور ترمیم اتومبیل آشنا باشید و یا دستی در آن داشته باشید، حتما می دانید روغن دوقلو اتومبیل چیست و چه کاربردی دارد. اما اگر نمی دانید باید بگوییم که روغن دوقلو خودرو به منظور ترمیم رنگ بدنه ی آن در مواقعی که دچار آسیب دیدگی شده باشد، به کار می رود. همچنین برای افزایش براقیت و درخشان شدن خودرو در مواردی که به هر دلیلی رنگ آن مات شده باشد نیز از روغن دوقلو ماشین استفاده می شود.

روغن دو قلو اتومبیل به کیلر نیز معروف است و استفاده از آن را به عنوان کیلر زدن بدنه خودرو نیز به کار می برند. در هر صورت با کیلر اتومبیل می توان زیبایی آن را به حالت اولیه برگرداند و به همین دلیل نیز کاربرد های زیادی در تعمیرگاه های تخصصی خودرو دارد.

 

روغن دوقلو اتومبیل

 

کیلر دوقلو

همانطور که گفتیم از کیلر دوقلو ماشین می توان برای براق کردن آن نیز استفاده کرد. خودرو ها به دلایل مختلف از جمله فضولات پرندگان، باران های اسیدی، آفتاب سوختگی، کارواش و شستشو و ... در معرض مات شدن قرار می گیرند و بعد از مدتی رنگ درخشان اولیه خود را از دست می دهند. کیلر دوقلو خودرو به شما کمک می کند تا رنگ و زیبایی اولیه آن را بازیابید.

قبل از استفاده از کیلر دوقلو اتومبیل باید اقداماتی را از جمله پر کردن شیار ها، بتونه کاری، سمباده زدن و ... انجام دهید تا خودرو برای کیلر زدن آماده شود. پس از آماده سازی آن می توان بدنه خودرو را کیلر زد.

 

کیلر رنگ خودرو

همچنین خودرو ها به دلیل تصادفات چه تصادف بزرگ و چه کوچک دچار ایجاد خط و خش بر روی بدنه می شوند. بدون شک این موضوع می تواند مالک خودرو را ناراحت کند. اما نگران نباشید؛ چرا که با استفاده از کیلر رنگ ماشین می توانید این خط و خش ها را برطرف کنید.

توجه داشته باشید که اگر تخصصی در استفاده از کیلر رنگ اتومبیل ندارید، حتما انجام آن را به یک متخصص بسپارید. چرا که ممکن است نتیجه آن چیزی که انتظارش را دارید از آب در نیاید.

 

خرید روغن دو قلو

شرکت پلیمر رزین ارائه دهنده ی انواع روغن دوقلو به بهترین کیفیت و قیمت می باشد. شما می توانید جهت خرید روغن دوقلو اتومبیل با شماره 09143328641 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر